Chystáte sa na návštevu Bratislavy? Spoľahnite sa na Taxi Bratislava

Byť hosťom v cudzom meste spravidla znamená, že sa v ňom nevyznáme, nevieme, kde presne je aké divadlo, ulica, kde je výborná reštaurácia alebo napríklad bar. Či už tu trávite tri dni plné pracovných schôdzok, prežívate romantický víkend, alebo ste si vyrazili s kamarátmi, k dispozícii je vám Taxislužba v Bratislave, ktorá vás vždy prepraví včas, kde potrebujete.

Objednajte si taxi na presný čas

Viete, že vám zajtra, čo môže byť napr. sobota, o 19. hod. začína komorný koncert v divadle? Stačí objednať si taxi na presný čas a môžete starosť s prepravou do divadla úplne vypustiť z hlavy. Už sa vám nestane, že pri zhone a chystaní sa v kúpeľni s hrôzou zistíte, že za 40 min máte byť na mieste, ale vy vlastne nemáte dohodnutý odvoz… Objednať si taxi na presný čas môžete kedykoľvek online z akéhokoľvek zariadenia, ktoré používate, alebo telefonicky na 0910 770 707. Je však dôležité, aby bola objednávka urobená aspoň 30 – 60 min pred tým, než vás má taxi vyzdvihnúť. Potvrdenie vašej objednávky vám obratom príde do e-mailovej schránky.

Praktická a hojne využívaná služba drink taxi

Hodiť sa vám môže aj služba drink taxi. Tá je určená predovšetkým tým, ktorí sa na obchodnú či súkromnú schôdzku, ale aj k rodine, vypravia autom a nečakane sa začne oslavovať, alebo sa naleje pohárik alkoholu. Môžete oslavovať bez obmedzenia a seba aj auto nechať odviezť, kde potrebujete s pomocou drink taxi. Prídu pre vás dvaja vodiči, jeden potom pôjde vozidlom taxislužby a druhý vašim vozidlom. Cena za najazdené kilometre sa počíta pre 2 vodičov. Váš vodičák bude v bezpečí, a vy tiež.

Taxi Bratislava patrí k najlepšie hodnoteným. Ponúka aj taxi na Schwechat, takže pokiaľ z Rakúska odlietate na dovolenku či inde, radi vás prepravia včas na Viedenské letisko. Čisté a moderné vozidlá, príjemný personál, férové ceny a presnosť. Môžete sa vždy spoľahnúť.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram