Máte vytvorené webové stránky firmy tak, aby vám prinášali úspech?

Každá spoločnosť aj živnostník by mali ešte predtým, než začnú svoju prevádzku, osloviť skúsenú spoločnosť a požiadať o vytvorenie internetovej stránky. Práve ona má totiž doslova leví podiel na úspechu, ktorý sa u vás v budúcnosti dostaví, alebo aj nie.

Tvorba webových stránok v programe WordPress

K najobľúbenejším na svete patrí tvorba webových stránok vo WordPresse. Každý skúsený webdizajnér vám povie, že si ju pochvaľujú zákazníci aj vyhľadávače. Prostredníctvom neho fungujú popredné inštitúcie, periodiká, firmy … Podľa zdrojov poháňa WordPress asi 45% všetkých stránok na svete. K veľkým prednostiam systému patrí široká užívateľská a vývojárska komunita. Neustále sa zdokonaľuje, pravidelne je aktualizovaný, čo je podstatné z hľadiska bezpečnosti.

K výhodám patrí aj to, že je SEO friendly, rozumie si s vyhľadávačmi. Administrácia je aj v slovenčine, je jednoduchá aj pre neznalých užívateľov. Ponúka obrovské množstvo doplnkových funkcií a modulov, má veľký potenciál vývoja do budúcnosti. Tvorba web stránok s jeho pomocou má zmysel.

Tiež dovoľuje jednoduchú editáciu stránok, či už ide o pridávanie textu, produktov do e-shopu, rôzneho multimediálneho obsahu, jedná sa o obrázky, videá… bez znalostí programovania a rôznych programovacích jazykov.

Dôležitá SEO optimalizácia

Pre webové stránky je stále dopytovanejšia SEO optimalizácia. Pokiaľ totiž prebehne kvalitne spracovaná optimalizácia webu, dostane sa web na predné stránky vo vyhľadávačoch. U nás ide o Google a okrajovo Bing. Táto činnosť nie je vôbec jednoduchá a vyžaduje dostatočnú prax, znalosti a predovšetkým výsledky. Najväčší podiel na klikoch majú weby, ktoré sú na 1. strane a na prvých šiestich pozíciách z tzv. organického – prirodzeného hľadania. Inteligentná optimalizácia zvýši cenu webu a posunie konkurenciu dozadu. SEO optimalizácia cena je potom úplnou maličkosťou.

Tvorba webových stránok vo WordPress aj optimalizácia pre vyhľadávače má význam. Na web čokoľvek pridáte sami a budete vidieť.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram