Dvere do každej domácnosti

Riešite rekonštrukciu domu, bytu, či dom staviate a premýšľate nad dizajnom, interiérom a celkovým vzhľadom jednotlivých miestností? Sú to práve interiérové ​​dvere, ktoré dokážu veľmi výrazne ovplyvniť vzhľad vášho interiéru, či už sa jedná o byt, dom, alebo firemné priestory. Pri výbere je dôležité zamerať sa okrem estetického hľadiska aj na funkčnosť. Samozrejme v dnešnej dobe ani interiérové ​​dvere nie sú zanedbateľné položky vo vašom rozpočte a čakacie doby môžu byť nekonečne dlhé, pretože väčšina tovaru dnes nie je skladom a naskladňovacie lehoty sú veľmi dlhé. Tieto dvere sú nielen cenovo dostupné vo vysokej kvalite, ale sú to aj dvere skladom a ihneď k odberu. A o kom je reč?

Informácie o spoločnosti

Ide o spoločnosť „dveremarket“. Je to spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí viac ako 15 rokov a zaoberá sa ako veľkoobchodným, tak aj maloobchodným predajom dverí, kľučiek a podláh. V širokej ponuke nájdete interiérové ​​dvere a zárubne, exteriérové ​​dvere, protipožiarne dvere s požiarnou odolnosťou 30, 45, 60 min, vchodové, bezpečnostné dvere. Spoločnosť sídli vo vlastných administratívnych a skladových priestoroch. Distribúciu zaisťujú vlastnými nákladnými vozidlami. Technické a obchodné poradenstvo poskytuje kvalifikovaný personál.

Druhy interiérových dverí

Vybrať si môžete z niekoľkých druhov dverí a nezabudnite, jedná sa o dvere skladom!

bezfalcové dvere – jedná sa o dvere, ktoré nemajú falc (polodrážku), sú kvalitné a odolné a ponúkajú mnoho výhod, krídlo dverí je v jednej úrovni so zárubňou a nemajú polodrážku, dvere po zatvorení nevyčnievajú, čo pôsobí veľmi esteticky, dodávajú sa ako komplet so špeciálnymi zárubňami, sú elegantné a moderné

celosklenené dvere, interiérové ​​dvere so zárubňou v rôznych odtieňoch a materiáloch

vysoko kvalitné dvere od overených značiek Invado, Porta, Centurion a Defendoor

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram