NECHTY V ROKU 2022? AKO ZO SERIÁLU EUFÓRIE

Líčenie z Eufórie sa stalo fenoménom prakticky od prvých dielov tohto seriálu. Druhá séria odvážny štýl vizážistov potvrdzuje a pridáva ešte niečo: originálny nail art.

Hlavná hviezda Zendaya samozrejme zostáva dokonalá aj nenalíčená av mikine, avšak o to väčšiu inšpiráciu fanúšičkám výrazného make-upu aj dlhých farebných nechtov prinášajú ostatné postavy, a to naprieč generáciami – pozornosť venujte nielen nechtom Cassie, Kat alebo Maddy, ale mrknite napríklad aj na Fezovu babičku.

Autorkou všetkých týchto nechtov je Natalie Minerva, aktuálne jedna z najvyhľadávanejších manikérok v Los Angeles, ktorá sa stará aj o nechty Demi Lovato či Adele. „Pri sledovaní prvej série som si hneď všimla, že nail art je niečo, čo tu výrazne chýba. Hovorila som si: Bože, veď tie dievčatá potrebujú nechty. Generácia Z predsa potrebuje show a tento spôsob prezentácie hrá v ich živote dôležitú úlohu. A tak som kontaktovala tím s tým, že som pre nich ten správny človek,“ smeje sa Natalie.

Pretože sa Natalie priatelí s Alexou Demiou, predstaviteľkou Maddy, cesta do seriálu nebola zase taká ťažká. Na druhú stranu, šéfka maskérskeho tímu Doniella Davy okamžite súhlasila s tým, že Eufória musí byť ešte výraznejším manifestom.

Aký štýl nechtov teda Natalie Minerva v Eufórii predstavila?

Cassie, symbol krehkej ženskosti
Pre postavu Cassie nail artistka zvolila viac klasické a nadčasové motívy, ktoré sa však vyznačujú jemnou ženskosťou, teda pastelovými odtieňmi, kamienkami a ďalšími trblietavými efektmi. Nechýba ani moderné poňatie francúzskej manikúry.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram